Mgr. Pavel Ondroušek

Jmenuji se Pavel Ondroušek a je mi 42 let. Pocházím ze střední Moravy a do Prahy jsem se přestěhoval před 18 lety. To bylo po ukončení studií na Institutu mezinárodních vztahů a po absolvování základní vojenské služby. Vystudovanému oboru jsem se nevěnoval a většinu života jsem pracoval v mezinárodních obchodních a logistických společnostech.

Do Kolovrat jsme se s manželkou přestěhovali před 12 lety a musím přiznat, že se nám tu žije moc dobře. To navíc mohou potvrdit také naše tři děti. Většinu volného času věnuji své rodině a zbývající čas se pak snažím rozdělit mezi běhání, cvičení a saunu. A když ještě vyšetřím nějakou tu chvilku pro sebe, tak si vezmu knížku a čtu si.

Před čtyřmi roky jsem dostal nabídku kandidovat do zastupitelstva MČ Praha – Kolovraty. Protože mě vždy zajímalo, co se v Kolovratech děje, jak a kam se budou dále rozvíjet, nabídku jsem přijal. Kromě možnosti podílet se na řízení obce a ovlivňovat ho jsem v tom cítil částečně i jakousi povinnost, abych mohl obci, kde žiji, také něco vrátit. Do té doby jsem jen užíval všeho, co život v Kolovratech přinášel, co tu bylo vybudováno a co dobře fungovalo. Teď jsem měl možnost to prací v zastupitelstvu alespoň trochu oplatit. Byla mi svěřena funkce předsedy finančního výboru, kterou jsem vykonával po celé 4 roky, doufám, že ku prospěchu obce a jejích občanů.

Webdesign: Lukáš Hrubý ODS Kolovraty | Admin